Fener’de sıcak hafta

Yönetim, takımdaki eksikleri giderebilmek için yoğun mesai harcayacak. Sarı-lacivertli kulüp 8 Eylül’e kadar listesindeki transferleri bitirmeye çalışacak.

Fener’de sıcak hafta

Fenerbahçe’yi transferde yoğun bir mesai bekliyor. 8 Eylül tarihine kadar eksiklerini gidermeye çalışacak olan sarı-lacivertli yönetim, Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın listesindeki isimlerle görüşmelerini büyük bir gizlilik içinde sürdürüyor.

Neto’nun gelmesinden sonra savunma açığını kapatan Kocaman’ın, özellikle oyunun iki yönünü de oynayabilen kaliteli bir orta saha oyuncusu istediği, yöneticilerin ilk planda bu sorunu çözmeye çalıştığı kaydedildi. Dirar’dan istenilen performansın alınamaması nedeniyle sağ kanada da oyuncu bakan yönetim, bir yandan da forvet ihtiyacını gidermenin uğraşını veriyor. Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın sol bek için de oyuncu düşündüğü ancak bu bölgenin en sona bırakıldığı kaydedildi. Orta alan kurgusunu tamamen değiştirmek isteyen ve yeni transferi dört gözle bekleyen Kocaman’ın bayramda bile yöneticilerle büyük bir mesai harcadığı, bir - iki güne kadar orta sahaya yeni bir ismin katılabileceği öğrenildi.

Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin kadrosunda düşünmediği isimlere yoğunlaşan Fenerbahçe Yönetimi’nin dört koldan taaruza geçtiğİ bildirildi.

Kolaysa Söyle | Fredrik Aasmundrud Gulbrandse

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber