Fenerbahçe Voleybol Takımları'nın yeni sponsoru Fluo

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı Fluo ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe Voleybol Takımları'nın yeni sponsoru Fluo

İşte resmi siteden yapılan açıklama:

Fenerbahçemiz ile ileri teknoloji, yüksek kalite ve yaratıcılıkla tasarlanmış cihazların yeni markası Fluo arasında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol ve Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımlarımız arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

İnovasyon ve teknoloji uzmanlığı ile mobil deneyimini daha ileriye taşımayı hedefleyen Fluo, bu anlaşma doğrultusunda Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemizin; Erkek Voleybol Takımında forma sırt, Kadın Voleybol Takımında ise şort/tayt sponsoru oldu.

Yeni yol arkadaşımız Fluo’ya ailemize hoş geldiniz diyor; anlaşmanın kulübümüz ve Fluo için başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyor, Voleybol Takımlarımıza şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.

İMZA TÖRENİ 9 EKİM 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ DÜZENLENECEK
Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Başkan Yardımcımız Sayın Burhan Karaçam ve Fluo Group CEO’su Mavrogenis katılımlarıyla 9 Ekim 2019 Çarşamba günü, saat 11.00’de düzenlenecektir.

Başkanımız, yöneticilerimiz ve voleybol takımlarımızın oyuncularının da yer alacağı, Stadımızın 1907 Tribünü’nde yapılacak toplantıya, tüm basın mensupları davetlidir.  
Fenerbahçe Spor Kulübü

Mesut Özil'i utandıran anlar!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber