Fenerbahçe'de Gökhan Gönül gerçeği!

Gökhan Gönül’ün bu sezon forma giydiği 15 maçta hiç yenilmeyen Fenerbahçe yüzde 73 galibiyet oranı tutturdu. Oynamadağı 23 maçta ise oran yüzde 53’e düştü

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül gerçeği!

Fener­bah­çe­li Gök­han Gö­nül bir fut­bol­cu­nun ta­kımı için ne ka­dar önem­li ola­bi­le­ce­ği­nin is­pa­tı gibi. Bu ger­çe­ği an­la­mak için Tec­rü­be­li yıl­dı­zın oy­na­dı­ğı ve oy­na­ma­dı­ğı maç­lar­da Sa­rı-La­ci­vert­li ta­kı­mın or­ta­ya koy­du­ğu per­for­man­sa bak­mak ye­ter­li.

SAKATLIK SORUNU

Sezona yaşadığı sakatlık yüzünden çok geç başlayan, son dönemde de yine sakatlık sebebiyle sahalardan uzak kalan Gökhan toplamda bu sezon 23 maçta forma giymedi.

4 YENiLGiDE DE YOK

Başarılı sağ bekin oynamadığı karşılaşmalarda Fenerbahçe, 13 galibiyet 4 yenilgi, 6 beraberlik elde ederken yüzde 53 galibiyet yüzdesi tutturdu. Sarı-Lacivertli takım Gökhan’ın forma giydiği karşılaşmalarda ise çok daha iyi saha sonuçları elde etti. 31 yaşındaki yıldız futbolcu bu sezon 10’u Süper Lig, 4’ü Avrupa Ligi ve 1’i de Türkiye Kupası’nda olmak üzere 15 resmi maçta görev aldı. Kanarya bu maçlarda 11 galibiyet 4 beraberlik elde ederken mağlup olmadı. Gökhan’lı Fenerbahçe’nin kazanma oranı ise yüzde 73,3’e ulaştı.

Felipe Melo İstanbul'da

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber