Fenerbahçe'den 23 Nisan Şenliği

Sarı-lacivertli kulüpte 23 Nisan coşkusu... Fenerbahçe Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Dereağzı'nda çocuklar için dev bir eğlence panayırı kurdu.

Fenerbahçe'den 23 Nisan Şenliği

Fenerbahçe Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde çocuklar için dev bir eğlence alanı kurdu.

Çok sayıda çocuğun ve velisinin geldiği organizasyonu Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü düzenledi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da gün boyu süren etkinliklerin bulunduğu alana gelerek, çocuklarla vakit geçirdi.

Basın mensuplarına, etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Ali Koç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, şöyle konuştu: "Atamızın bize emanet ettiği en önemli günlerden biri. Her ülkeye nasip olmaz, Ulu Önder'in tüm dünyaya armağınıdır. Burada 3 sene üst üste yaptığımız etkinlik vardı. 2 senedir yapamıyorduk, bu sene tekrar yaptık. Destekleri için sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. 7 bin kişi etkinlik alanına girmiş. Bugüne kadarki en yüksek katılımlı organizasyonumuz. Esas hayalim kısa zamanda küçüklüğümüzden beri alıştığımız gibi stadımızda 23 Nisan'ı kutlamak. Bizim genlerimize yakışacak şekilde 23 Nisan kutlamasını statta yapma hayalim var. İnşallah o günleri de görürüz."

Çocuklara da çağrıda bulunan Ali Koç, "Atamızın bize emanet ettiği bayramımızı kutladık. Fenerbahçe'nin ilkelerini, duruşunu söylemeye gerek yok. Tamamen Cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda hayatını sürdüren bir kulübüz biz. Her ülkenin olduğu gibi bizim de geleceğimiz çocuklardır. Onlara iki çağrım var. Benim dedem bize 'Allah bize dünyanın en güzel ülkesini vermiş, biz kıymetini bilmiyoruz.' demişti. Ülkemizin, vatanımızın kıymetini bilelim. İkincisi ise, iyi insanlar olsunlar. Öyle bir ortamdan geçiyoruz ki değerlerimizin yozlaştığı bir ortam. Çocuklarımıza iyi vicdanlı, adaletli, merhametli olmayı öğretelim. Vatanlarına sahip çıkan iyi insanlar olsunlar." değerlendirmesinde bulundu.

Misli.com’da Canlı Bahis Perdesi Hangi Maçla Açılıyor?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber