Geri Dön

Fırtına’ya golcü baskısı!

Trabzon’da yönetim ve teknik heyete göre transfer şart değil. Ama şehir baskısı nedeniyle golcü alacak olan bordo-mavililer, isimleri Rus korkusu nedeniyle saklıyor

Fırtına’ya golcü baskısı!

SÜPER Lig’de yarın Karabük’le karşılaşacak Trabzon’da gündem santrfor transferi. Esasında bordo-mavili yönetim ve teknik heyet ileri uca bir transfer yapılmasının şart olmadığını düşünüyor. Hatta takviye yapılmaması görüşü ağır basıyor fakat şehir baskısı nedeniyle yönetim köşeye sıkışmış durumda ve bir golcü büyük olasılıkla takıma kazandırılacak.

BU doğrultuda arayışlar sürüyor fakat oyuncuların isimleri sır gibi saklanıyor. Bunun nedeni ise Rus takımlarından çekinilmesi. Çünkü bordo-mavililer bugüne kadar kime yönelse Ruslar devreye girdi ve oyuncuları bırakmadı. Örneğin N’Doye’nin ismi manşetlere taşındı, arkasından L.Moskova 5 milyon Euro’ya oyuncuyu aldı. Jose Salomon Rondon ismi sayfalarda yer aldı, bu kez de Rubin Kazan 9 milyon Euro’yu getirip Venezuelalı’yı transfer etti. İşte bu sebeple bordo-mavililer transferi bu kez çok gizli yürütüyor.

BtcTurk Yeni Malatyaspor'dan Viking temalı transfer paylaşımı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber