17.11.2017 - 10:12 | Son Güncellenme:
AA
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Süper Lig
Bugün:
20.00 Beşiktaş-Teleset Mobilya Akhisarspor (Vodafone Park)
Yarın:
14.00 Bursaspor-Göztepe (Bursa Büyükşehir Belediye)
16.30 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
19.30 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19 Kasım Pazar:
14.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)
14.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
16.30 Trabzonspor-Osmanlıspor (Medical Park)
19.30 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)
20 Kasım Pazartesi:
20.00 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
- TFF 1. Lig
Bugün:
18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)
Yarın:
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Erzurum Kazım Karabekir)
13.00 Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19 Kasım Pazar:
13.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
13.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Altınordu-Akın Çorap Giresunspor (Bornova)
18.00 Çaykur Rizespor-İstanbulspor (Çaykur Didi)
20 Kasım Pazartesi:
18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 Sarıyer-Hatayspor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Tokatspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
13.30 Menemen Belediyespor-Tuzlaspor (Stadı henüz açıklanmadı)
13.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)
13.30 Eyüpspor-Mersin İdmanyurdu (Esenler)
19 Kasım Pazar:
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Bucaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yeni Buca)
Beyaz Grup
Yarın:
13.00 Gümüşhanespor-Zonguldak Kömürspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 Hacettepe-Şanlıurfaspor (Cebeci İnönü)
13.30 Silivrispor-Konya Anadolu Selçukspor (Silivri)
19 Kasım Pazar:
13.30 BUGSAŞ Spor-Nazilli Belediyespor (Ankara OSTİM)
13.30 Karşıyaka-Altay (İzmir Atatürk)
13.30 Sakaryaspor-Fethiyespor (Yeni Sakarya Atatürk)
13.30 Bandırmaspor-Ottocool Karagümrük (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Niğde Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)
- TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Çatalcaspor (Bayburt Genç Osman)
19 Kasım Pazar:
13.00 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 12 Bingölspor-Düzcespor (Bingöl Şehir)
13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Orhangazi Belediyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Bayrampaşa (Vefa)
13.30 Erbaaspor-Yomraspor (Erbaa İlçe)
13.30 Çanakkale Dardanel-Erzin Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Kozan Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (İsmet Atlı)
13.30 Bergama Belediyespor-Batman Petrolspor (Bergama 14 Eylül)
2. Grup
Yarın:
13.00 1461 Trabzon-Gölcükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Anadolu Bağcılarspor-Kayseri Erciyesspor (Bağcılar Mahmutbey)
19 Kasım Pazar:
13.00 Yeni Orduspor-Pazarspor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Demirspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Van Atatürk)
13.30 Kırıkhanspor-Erokspor (Kırıkhan İlçe)
13.30 Yeşil Bursa-Darıca Gençlerbirliği (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Turgutluspor-Tire 1922 (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Muğlaspor-Ergene Velimeşespor (Muğla Atatürk)
3. Grup
Yarın:
13.00 Arsinspor-Karacabey Birlikspor (Arsin İlçe)
13.30 Payasspor-Cizrespor (Payas İlçe)
19 Kasım Pazar:
13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Ankara Adliyespor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kızılcabölükspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
13.30 Tekirdağspor-Sultanbeyli Belediyespor (Namık Kemal)
13.30 Çorum Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Kocaelispor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Aydınspor 1923-Büyükçekmece Tepecikspor (Adnan Menderes)
13.30 Osmaniyespor-Utaş Uşakspor (Osmaniye 7 Ocak)