Futbolun Süperleri için heyecan dorukta

2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun süperlerinin belirleneceği “Futbolun Süperleri” ödül töreni bu akşam İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye Futbol Federasyonu ve Digiturk ortaklığında gerçekleştirilecek tören Türk futbol ailesini bir araya getirecek.

Futbolun Süperleri için heyecan dorukta

Türkiye Futbol Federasyonu ile Digiturk ortaklığında bu yıl ilk kez yapılacak “Futbolun Süperleri” ödül töreni bu akşam İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. “Futbolun Süperleri Sahaya Değil Sahneye Çıkıyor...” mottosuyla gerçekleştirilecek tören, Türk futbol ailesini ve Marcel Desailly ve Ruud Gullit gibi yıldızları biraraya getirecek. Futbolun Oscarları Türkiye’de ilk kez dağıtılacak.

Bu büyük gece, canlı yayınla, şifresiz olarak beIN SPORTS HABER kanalında olacak. Ayrıca İngilizce sunumla beIN SPORTS tarafından yurtdışında da yayınlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Digiturk, birlikte imza attıkları söz konusu törenle Türk futbolunun marka değerini daha da yükseltmeyi, futbol camiasını büyük bir aile olarak biraraya getirmeyi ve Türk futboluna değer katan tüm paydaşları onurlandımayı hedefliyor. Bu sene ilki düzenlenecek törenle ayrıca, Türk futbolunun uluslararası arenada tanıtımına katkı sağlanması ve UEFA Euro 2024 ev sahipliği adaylığımıza destek verilmesi de amaçlanıyor.

2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’na damga vuran isimlerin belirleneceği Futbolun Süperleri Ödülleri 10 ayrı kategoride gerçekleştirildi. “Yılın Süper Kalecisi”, “Yılın Süper Defans Oyuncusu”, “Yılın Süper Orta Saha Oyuncusu”, “Yılın Süper Forvet Oyuncusu”, “Yılın Süper Futbolcusu”, “Yılın Süper Teknik Direktörü”, “Yılın Süper Golü”, “Yılın Süper Fair-Play’i”, “Yılın Süper Türk Temsilcisi” ve “Yılın Süper 11’i” kategorilerinde futbolun süperleri, www.futbolunsüperleri.com adresinden gerçekleştirilen halk oylaması, Türk futbolunun efsane isimlerinden oluşan özel jüri ve Spor Toto Süper Lig takımlarının oyuncularının kullandığı oylar ile belirlendi.

Bazen ne yaparsanız yapın gol olmaz!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber