G.Saray’a gelmeden Galatasaraylı oldu

Yaşanan pazarlıklardan sıkılıp, sözleşmesinin sonuna kadar Çaykur Rizespor’da kalacağını açıklayan Vedat Muric, gönülleri fethetti. Sarı-kırmızılı yöneticiler, “Galatasaray için yaptığın bu hareket ve duruş unutulmayacak. Senin forman her zaman hazır olacak” mesajını iletti

G.Saray’a gelmeden Galatasaraylı oldu

Galatasaray, Vedat Muric’in duruşunu ve sarı-kırmızılı kulübe verdiği sözün arkasında durmasını takdir etti.

Çaykur Rizespor’un Fenerbahçe ve Cim-Bom ile yaptığı pazarlıktan sıkılan ve yöneticilerine sadece Galatasaray’ı istediğini söyleyen Muric süreç uzayınca, sözleşmesinin sonuna kadar Karadeniz ekibinde kalacağını açıklamıştı.

 

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın, “Kuruş değil duruş” diyerek övdüğü ve yine sarı-taraftarların gönlünü kazanan bu hareket sonrası Cim-Bom, Kosovalı forvete, “Bu sene olmaz, gelecek yıl olur. Galatasaray için yaptığın bu hareket ve duruş unutulmayacak. Galatasaray’a gelmeden Galatasaraylı oldun. Senin forman her zaman hazır olacak” mesajını verdikleri öğrenildi.

 

TC vatandaşı ama...

Galatasaray teknik kadrosu ve yönetimi de Vedat Muric’in sadece performansı ile değil, karakteri ile de Galatasaray’a yakışan bir isim olduğu görüşünde birleştiler.

 

Arnavutluk vatandaşı olarak Türkiye’ye gelen Vedat Muric, Türkiye vatandaşlığını da aldı ancak Kosova Milli Takımı’nı seçip burada oynayınca yabancı statüsünde kaldı.FIFA’nın talimatları gereği, uluslararası transferlerde sözleşme bitiminden 6 ay önce bir kulüple anlaşıp, imza atılabilirken, Türkiye’deki mevcut transfer talimatında böyle bir madde bulunmuyor. 

Di Maria'dan Nice ağlarına enfes gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber