G.Saray'ın hedefi Mehmet Ekici

Yabancı kontenjanı nedeniyle lig maçlarında sıkıntı yaşayan Galatasaray, Mehmet Ekici'nin peşinde.

G.Saray'ın hedefi Mehmet Ekici

Fatih Terim'in yerine göreve gelen Roberto Mancini, ara transfer için harıl harıl çalışıyor. İmzayı atar atmaz sol bek isteyen Mancini bu konuyu da ara transferde çözmeye çalışacak. Ancak G.Saray için yeni bir iddia Almanya'dan geldi. İtalyan hocanın lig maçlarında yabancı kontenjanı nedeniyle çektiği sıkıntıyı aşmak için gurbetçi oyunculara yöneldiği iddia edildi. Son iddianın imzası ise Tobias Feldhoff. Nordsee Zeitung gazetesinde çalışan Feldhoff, Roberto Mancini'nin Werder Bremen'de mutlu olmayan Mehmet Ekici'yi istediğini, Galatasaray'ın Alman ekibiyle temasa geçtiğini iddia etti.

BONSERVİSİ 5 MİLYON EURO

Bayern Münih altyapısından yetişen, Nürnberg'e kiralık gittikten sonra Werder Bremen'e imza atan Mehmet Ekici, Alman genç milli takımlarından sonra seçtiği Türk Milli Takımı'nda da 9 maça çıktı. Türkiye'den daha önce de çeşitli teklifler aldığını belirten 23 yaşındaki orta saha, G.Saray'a sıcak baktığını defalarca söylemişti. Yedek kulübesinden çıkamayan Mehmet Ekici için Werder Bremen 5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor.

MEHMET EKİCİ'DEN MUHTEŞEM FRİKİK

G.Sarayın hedefi Mehmet Ekici

SÖZLEŞMESİ 2015'TE BİTİYOR

Münih doğumlu Mehmet Ekici, Bayern altyapısından yetişti. Ancak A takımla hiç maça çıkmadan Nürnberg'e kiralandı. Daha sonra Werder Bremen'e satılan Mehmet'in sözleşmesi 2015'te sona eriyor.

(Fotomaç)

Real Madrid tempoyu düşürmüyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber