Galatasaray geleceğin yıldızlarını Mülheim'de buldu

Galatasaray, Almanya’daki bir gençler turnuvasında futbolcu izledi; Juventus, ve Lokomotiv gibi kulüplere nazaran transferde elinin daha güçlü olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray geleceğin yıldızlarını Mülheim'de buldu

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak adına transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, daha ilerisi için de kadrosunu güçlendirmenin hesaplarını yapıyor. Sarı-kırmızılıların bu bağlamda Almanya’da genç oyuncu baktıkları ortaya çıktı.

Gençler turnuvasına devler akın etti

Alman basınında yer alan haberlere göre Mülheim bölgesinin kulüplerinden genç takımlarının katıldığı bir futbol turnuvası organize edildi. Bazı önemli kulüplerin temsilcilerinin burada futbolcu izlediği belirtilirken bu kulüpler, Juventus, Glasgow, Lokomotiv Moskova ve Galatasaray olarak zikredildi.

‘Bayern’den sonra sıra G.Saray’da’

Mülheim ekiplerinin altyapısından geçen sene Bayern Münih’in oyuncu aldığı hatırlatılırken, “Bu kez sırada Galatasaray” ifadesi kullanıldı. Türk ailesi olan futbolcu sayısının fazla olması ve Cim Bom’un bunlarla yakın diyalog kurabilme avantajlarından dolayı Galatasaray’ın diğer kulüplere nazaran transferde elinin daha güçlü olduğu değerlendirmesi yapıldı.

Geçmişten Günümüze: Türkiye vs Fransa

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber