Galatasaray idmanında 34-34'lük sonuç

Galatasaray, Avusturya'nın Velden kasabasındaki 2015-2016 sezonu çalışmalarını bu sabah yaptığı antrenmanla tamamladı.

Galatasaray idmanında 34-34'lük sonuç

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde basına kapalı yapılan antrenman, ısınma hareketleri ve gruplar halinde top kapma çalışmasıyla başladı. Daha sonra dört gruba ayrılan oyuncular, sahanın iki bölümünde dar alanda 6'ya 6 maç yaparak 18 içinde şut antrenmanı ve savunma çalışması gerçekleştirdi.

Antrenmanın son bölümünde yapılan yan top ve sonuçlandırma çalışması, sarı ve turuncu takım arasında 34-34'lük eşitlikle tamamlandı. Final turunu sarı takım kazandı. Koray Günter, tedavisinin ardından kondisyoner eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

Antrenmanın ardından Velden Belediye Başkanı Ferdinand Vouk, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu otelde ziyaret ederek kendisine çiçek ve Velden'i anlatan bir kitap armağan etti.

Avusturya'daki ikinci dönem kamp hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray, yerel saatle 18.30'da Klagenfurt'tan Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçuşla İstanbul'a hareket edecek.

Sarı-kırmızılılar çalışmalarına yarın akşam saat 18.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

Amatör kulüp, belediye başkanını kadrosuna kattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber