Geri Dön

Galatasaray transfer haberleri | İstenmeyen adam Emre Mor...

İngiliz Brentford kulübü, Emre Mor için gerçekleştirdiği transfer görüşmelerini olumsuz tavır takınarak sonlandırdı. Transferin neden gerçekleşmediği, gerekçeleriyle birlikte sıralandı.

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Galatasaray’ın Celta Vigo kulübünden sezon sonuna kadar geçerli anlaşmayla transfer ettiği, ancak beklediği verimi alamadığı Emre Mor için İngiltere’de transfer görüşmeleri yapıldığı ortaya çıktı. Danimarka basınına göre Championship’te mücadele eden Brentford kulübü, oyuncu için girişimde bulundu ancak bu transferden vazgeçti.

Referanslar olumsuz, menajerler şüpheci 

İngiliz ekibinin bu transferden vazgeçmesi, nedenleriyle birlikte aktarıldı. Buna göre takımın Danimarkalı teknik direktörü Thomas Frank bu transfere olumlu bakıyordu. Oyuncunun kalitesine ikna olan deneyimli çalıştırıcı buna karşın referanslardan oyuncu hakkında olumlu tepki alamadı. 

Danimarkalı futbolculardan olumsuz tavır

Bazı menajerlerin de şüpheci bir tavır takındıkları belirtildi. Takımdaki Danimarkalı futbolcuların da bu transferi istemediği, Emre Mor ile takım arkadaşı olmak konusunda kaygılandıkları ortaya çıktı. Kendisi de Danimarka vatandaşı olan Emre, bu ülkedeki Nordsjaelland'dan Borussia Dortmund'a transfer olmuştu. 

Galatasaray transfer haberleri | İstenmeyen adam Emre Mor...

Galatasaray transfer haberleri | İstenmeyen adam Emre Mor...

 

Jelena Karleusa'dan dikkat çeken paylaşım!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber