Galatasaray'da İkinci Başkan Yasaman'dan Nihat Doğan açıklaması

Galatasaray'da eski yönetici Adnan Öztürk'ün, Nihat Doğan'ın ihracı için disiplin kuruluna yaptığı başvuru büyük ses getirdi. Konu ile ilgili İkinci Başkan Hamdi Yasaman, Skorer.com'a konuştu...

Galatasaray'da İkinci Başkan Yasaman'dan Nihat Doğan açıklaması

Nevzat Dindar / Skorer Özel

Galatasaray'da eski başkan yönetici Adnan Öztürk'ün disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulunması camiada büyük ses getirdi. Konu ile ilgili Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Skorer.com'a açıklamada bulundu.

Tecavüz edildikten sonra vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklindeki tweeti tepki çeken Nihat Doğan, Galatasaray camiasında da yoğun eleştirilerin odağında...

Hamdi Yasaman, Nevzat Dindar'a yaptığı açıklamada: Özgecan için çok üzgün olduklarını belirterek, Nihat Doğan'ın yazdıklarını doğru bulmadıklarını dile getirdi.

Galatasaray'da yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında bu konunun konuşulacağını ifade eden Hamdi Yasaman, "Galatasaray camiasından Nihat Doğan'a karşı bir reaksiyon var, bunu biz de görüyoruz" dedi.

Yasaman, Galatasaray yönetiminin yazıştığı bir WhatsApp grubu bulunduğunu ve orada da ciddi şekilde Nihat Doğan'a tepki gösteren yöneticilerin olduğunu açıkladı.

Hamdi Yasaman son olarak sözlerini şöyle noktaladı: "Evet bir şey yapılması gerekiyor. Ancak önce toplanmamız lazım"

Bu açıklama ile Galatasaray'da yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısından Nihat Doğan ile ilgili alınacak karar merakla beklenmeye başlandı.

Doğuş Balbay: 'Hedefimiz bu sene sezonu kupayla açmak'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber