Galatasaray'ın Talisca transferinde flaş gelişme!

Galatasaray’da, Talisca transferi için tam anlamıyla bir seferberlik hali var. Galatasaray, Diagne ile takasa yanaşmayan Guangzhou kulübünü, Talisca'nın bizzat baskı kurarak ikna etmesini istiyor. Vatandaşı Taffarel de bu transferde rol oynayacak. Çin çıkarması öncesi Galatasaray'ın planı hazır.

Galatasaray'ın Talisca transferinde flaş gelişme!

Galatasaray'da gündem Talisca.

Sarı-Kırmızılılar, Brezilyalı yıldızın transferi için her türlü şartı zorlayacak.

Çin kulübü Guangzhou’nun, Diagne ile Talisca takasına sıcak bakmaması üzerine, ibre yine kiralama formülüne döndü.

Galatasaray Yönetimi, Talisca’nın, sürekli geciken alacaklarını öne sürerek, kulübü üzerinde baskı kurmasını istiyor. Vatandaşı Taffarel de, bu transferde devreye girerek önemli bir rol üstlenecek.

Oyuncunun yıllık 7 milyon Euro’yu bulan maliyetini sponsorlarla karşılayacak olan Sarı-Kırmızılılar, bundan sonraki ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağına dair garanti gösterecek. Önümüzdeki hafta Çin’e temsilci gönderip temasları sıklaştıracak olan yönetimin, B ve C planlarını hazırladığı da gelen haberler arasında.

25 yaşındaki futbolcu, Guangzhou formasıyla Çin’de müthiş bir istatistiğe sahip. Takımıyla çıktığı 30 maçta tam 27 gol atan Talisca, buna rağmen Brezilya Milli Takımı’ndan beklediği daveti bir türlü alamadı. (Fanatik)

Aksal Yavuz: 'Uğurcan Çakır boş mukaveleye imza atacağım diyordu'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber