Gövde gösterisi!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin yeni takımı Bahçeşehir Koleji, yeni ve eski oyuncularını basına tanıttı.

Gövde gösterisi!

Yenilenen yüzüyle daha da güçlenen Bahçeşehir Koleji’nde Başkan Ömer Yücel iddialı olduklarının altını çizdi. Yücel, “Görüldüğü üzere iyi transferler yaptık. Takım ruhu en üst seviyede. Hocamız, sporcular ve idareciler olarak kenetlendik” dedi.

Kurulduğu ilk yılında Türkiye Basketbol Ligi’nde yakaladığı Federasyon Kupası Şampiyonluğu ve Türkiye Basketbol Ligi Play-off finali oynama başarısından sonra Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yükselen Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü yeni liginde yeni başarılara imza atmak için kıyasıya mücadele edecek.

İlk hedeflerinin ligde uzun yıllar kalmak olduğunu belirten Kulüp Başkanı Ömer Yücel, “Başarı için yeni isimlerle beraber güzel bir aile olduk. Ailemiz diyorum çünkü biz büyük bir aileyiz ve iddialıyız. Bunu da parkede göstereceğiz. Görüldüğü üzere çok iyi transferler yaptık. Takım ruhu ve arkadaşlık en üst seviyede. Hocamız, teknik ekip, sporcular ve idareciler olarak kenetlendik” dedi.

Başkan Yücel şöyle devam etti: “Birçok hazırlık maçı oynadık. Kendimize güveniyor ve başarılı olacağımıza inanıyoruz. Spor basınına ihtiyacımız var, sizlerle birlikte hem takımımızı, hem ülke basketbolunu daha ileri götürmek için elimizden geleni yapacağız.”

Törende konuşan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ise “Bahçeşehir Koleji’nde geleceğe yön verecek gençler yetiştiriyoruz ve bunu yaparken bilim, sanat ve sporun ayrılmaz bir bütün olduğunu biliyoruz. Basketbol takımı kurarken de öncelikle bu felsefeyi temel alarak yola çıktık. Basketbol takımımızı, basketbolu ve sporu sevdirmek, gençlerimizde fairplay ruhunu yerleştirmek amacıyla kuruldu” ifadelerini kullandı.

Gövde gösterisi

N'Koudou hem karikatür çizdi, hem de soruları yanıtladı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber