Gözler Brand&Sport Summit’e

Brand&Sport Summit 2018 yarın Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek. Önemli organizasyonda markalar dünyası ve spor endüstrisi arasındaki ilişkiyi ve ortak çalışmalarını profesyoneller anlatacak.

Gözler Brand&Sport Summit’e

Brand&Sport Summit 2018’de markalar dünyası ve spor endüstrisi arasındaki ilişkiyi ve ortak çalışmalarını, dünyanın ve ülkemizin en önemli profesyonelleri yarın Zorlu PSM ana sahnesinde anlatacak.

Spor endüstrisinin önemli aktörlerinin yer alacağı gün boyunca sürecek etkinlikte; LaLiga MENA Genel Müdürü’nden, Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici’ye, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ dan P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’na, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan, Nielsen Sports İş Geliştirme Müdürü Andrea Valade’ye, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı’dan, Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Ülke Müdürü Taygun Günay’a ile Lenovo Genel Müdürü Emre Hantaloğlu’na birçok yönetici deneyimlerini aktaracak.

Organizasyonda ayrıca sporcularda yer alacak. Milli basketbolcu Melih Mahmutoğlu’dan, milli voleybolcu Eda Erdem Dündar’a, milli kayakçı Hamza Dursun’dan, milli güreşçi Taha Akgül’e, milli futbolcu Didem Karagenç ve eski milli voleybolcu Neslihan Demir Güler’den, Milli Tenisçi Başak Eraydın’a, spor ilişkisini temsil eden onlarca önemli isim soruları yanıtlayacak.

Daniel Sturridge, İstanbul'a geldi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber