HAKAN ÇOK HASTA

Milli futbolcu gıda zehirlenmesi yüzünden bitkin düştü. İsveç'te tedavi altına alındı

HAKAN ÇOK HASTA
MİLLİ Takım'ın golcüsü Hakan Şükür, gıda zehirlenmesi yüzünden ağır şekilde hastalandı.
İsveç'e hareket etmeden önce halsizlik hisseden İnterli golcü, uzun uçak yolculuğu yüzünden, hastaneye götürülerek serum verildi. Milli Takım'dan ayrı olarak ve eşofmanla uçağa gelen Hakan Şükür, uçuş boyunca yattı.
Ay - Yıldızlı golcü, İsveç'e gelindiğinde yine korumaların yardımıyla otobüse götürüldü ve koltuklar birleştirilerek yatması sağlandı. Milli Takım'ın dün akşamki idmanına katılamayan Hakan Şükür, otelde dinlenmeye çekildi.
Ay - Yıldızlı ekibin doktoru Cengiz Dinç, milli futbolcunun maça yetiştirileceğini söyledi.

Her maç final

A Milli Takım'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, grubun en zor maçında yenilmemeyi planladıklarını, ancak asıl projenin üç puan üzerine kurulduğunu söyledi. Güneş, grubun kolay gibi göründüğünü, ama özellikle deplasman maçlarının zorlu olacağını da ekledi ve şöyle devam etti:
"Artık Dünya'da zor, kolay maç kalmadı. Her takım iddialı. Ama İsveç maçı en zoru olacak. Çünkü grubumuzun en güçlü takımı. Üstelik çok tecrübeli. Erken final olarak gözüküyor, ama ben her maçın final olacağı düşüncesindeyim. Galip gelsek bile bu iş bitmez. Son maça kadar mücadele devam eder."
Sakatlıklar yüzünden özellikle orta alanda kadro kurmakta zorlandığını söyleyen Şenol Güneş, sözlerini şu şekilde tamamladı:
"Ama elimdeki oyuncular, bu açığı doldurabilecek nitelikte. Hepsine güveniyorum. Bu maçın önemini biliyorlar. Aralarındaki arkadaşlık, bağlılık beni çok etkiliyor. Zaten bir takım için en önemli faktörler bunlar."

Otel bile değişti !

Milli Takım'ın, Göteborg'ta kalacağı otel yeniden dekore edildi. Menajer Can Çobanoğlu, odalarda büyük revizyon yaptırırken, futbolcuların kafalarını çarpmamaları için, duvardaki saç kurutma makinelerinin bile yerini değiştirtti. Yeni yatak da koydurtan Çobanoğlu, halıların da yenilerini serdirdi. Bu arada 10 günlük İsveç ve Azerbaycan seyahati nedeniyle 2.5 ton gıda malzemesi de götürüldü.

'Duygularım çok farklı

TÜRKİYE'YE karşı İsveç ilk on birinde yer alması beklenen Türk asıllı Makedon Yksel Osmanovski, "Hangi duygular içinde olduğumu herkes tahmin etmeli" dedi. Osmanovski'nin Milliyet'e yaptığı açıklamada "Profesyonel olarak, oynadığım takımın kazanmasını isterim. Ancak bir Türk olarak farklı duygular yaşıyorum" diye konuştu.

La Masia antrenmanında etkileyici anlar!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber