Hakemler soyunma odasına gitti

Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe maçında hakemler soyunma odasına gitti, yaklaşık 15 dakika sonra karşılaşmaya devam edildi.

Hakemler soyunma odasına gitti

Karşılaşmada 3. çeyreğin tamamlanmasının ardından Fenerbahçe benchinin bulunduğu bölüme yabancı maddeler gelmeye devam etti. Fenerbahçe teknik menajeri Cenk Renda’nın maçın gözlemcisine itiraz ettiği sırada masa hakemlerine yakın olan taraftarlar ile arasında bir tartışma yaşandı ve sahaya yabancı madde yağmuru başladı. Bunun üzerine hakemler soyunma odasına gitti. Yaklaşık 15 dakika sonra karşılaşmaya devam edildi.

Murathanoğlu’na saldırmak istediler

Karşılaşmanın devre arasında LİGTV’de karşılaşmayı anlatan Murat Murathanoğlu bir grup taraftarın sözlü saldırısına maruz kaldı. Bu grup içinden iki kişi saldırıyı fiziksel saldırıya dönüştürmek isterken o sırada aynı yerde bulunan Fenerbahçe TV muhabiri Aslı Duru ile sarı-lacivertli kulübün basketbol şubesi idarecilerinden Defne Patır sırtlarına darbeler aldı. Güvenlik güçleri olaya karışan taraftarları uzaklaştırsa da, aynı kişilerin maç izlemeye devam ettikleri belirtildi.

Berke Özer'den etkileyici performans!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber