Geri Dön

'Her şey düzelecek'

F.Bahçe'nin iki yıldızı; Balic ile Revivo, sorunu hep birlikte çözeceklerini söylediler

'Her şey düzelecek'
Fenerbahçe'nin iki gözde oyuncusu; Balic ile Revivo, Gençlerbirliği yenilgisinin günahını çıkardı. MİLLİYET'e konuşan iki yıldız, Fenerbahçe'nin en kısa sürede düzeleceğini garanti etti. Baliç "Söz veriyorum. Her şey yoluna girecek" derken İsrailli oyuncu Revivo "Başım aşağıda. Bu problemi ortadan kaldırmaya söz veriyorum" diye konuştu.

"Sorunum yok"

Bosna Milli Takımı kampı nedeniyle ülkesine giden Balic, Gençlerbirliği karşılaşmasında bütün takım gibi kendisinin de kötü oynadığını kabul edip, şöyle konuştu:
"Hiç kimseyle bir sorunum yok. Oynadığım futbola ben de inanamıyorum. Organize olamadık. Bana da fazla top gelmedi. Hayatımın en kötü maçını da oynadım diyebilirim. Kimseden şikayetçi değilim. Ancak kötü futbolumun nedenini anlayamadım. Her şeyin düzeleceğine söz veriyorum."

"Kendime güveniyorum"

İsrail'e ailesini Türkiye'ye getirmek için giden Revivo ise İstanbul'daki dostlarına gazetelerden kendisi hakkında çıkan bütün yazıları tercüme ettirdikten sonra şunları söyledi:
"Takımda bir sorun var, ama bu sorunu çözmek bizim işimiz. Arkadaşlık açısından problem yok. Saha içerisinde anlaşmazlık var. Bu sorunu hoca ile birlikte çözmeliyiz. Ben kendime güveniyorum. İyi olacağına inanıyorum. Kimse endişelenmesin."

'Önce futbol oynamalısın'

FENERBAHÇE Asbaşkanı Murat Özaydınlı ve futbolcuların hata yaptığı bir ortamda elbette hakemlerin de hata yapabileceğini belirtti. Özaydın şunları söyledi: "Onlar da insan. Kötü oyundan sonra hakemler sorumlu tutulamaz. Rakibe gerektiği zaman iki, üç sarı kart gösterseydi, demek deyip bunlara sığınmak yerine çıkıp sahada takır takır futbol oynamalısın. Fenerbahçe için önemli olan ligin ikinci yarısıdır". Öte yandan yönetim, Mustafa Denizli'yi spekülasyon endişesi nedeniyle dünkü toplantıya çağırmadı. Bu arada İstanbul Valisi Erol Çakır ile Emniyet Müdürü Kazım Abonoz kulübü ziyaret etti.

Bundesliga'da Lewandowski fırtınası devam ediyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber