I love you Luce!

İsveç karşısında sahadan zaferle dönen Milliler, soyunma odasında hocalarını bekledi, ona olan minnet duygularını tezahüratla gösterdi.

I love you Luce!

BİLAL MEŞE

Futbolcuların bu sevgi yumağı karşısında duygulanan A Milli Takımı Teknik Direktörü, TFF Başkanı Demirören ve yöneticiler içeri girdikten sonra, “Ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum. Hepsini evladım gibi seviyorum. Öğrenmeye, asıl önemlisi başarıya aç, coşkulu bir ekibe sahibim” dedi.

İsveç deplasmanında sahadan bir mucize çıkaran A Milliler aslan payını teknik direktör Mircea Lucescu’ya verdi, onu tezahüratlarıyla onore etti.Soyunma odasında bekleyen futbolcular, Rumen çalıştırıcı içeri girer girmez hep bir ağızdan, “I love you Luce” diye bağırmaya başladı. Bunun ardından içeri Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yöneticiler içeri girdi. Futbolcuların jestine şaşıran ve sevinen Rumen çalıştırıcı, onları överek şu ifadeleri kullandı:

“Ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum. Hepsini evladım gibi seviyorum. Bu milli takımda herkesin yaşı birbirine çok yakın. Öyle ağabey, kardeş, ast, üst ilişkisi yok. Hepsi birbirlerini çok seviyor. Milli duygularla bağlılar. Kardeşlik ve arkadaşlık bu takımda çok yüksek. Benim oyuncularımın hepsi kendi takımlarında banko oynayacak kalite ve kapasiteye sahipler. Kulüplerinde oynamasalar bile ben sonuna kadar onlara forma vermeye, güvenmeye devam edeceğim. Öğrenmeye, asıl önemlisi başarıya aç, coşkulu bir ekibe sahibim. Çok önemli noktalara geleceğiz. Bundan eminim ve çok iddialıyım.”

‘Keyfini çıkarın’
Lucescu oyuncularına da, “Söylediklerimi yaptığınız sürece bu tür başarılı sonuçları almaya devam edeceğiz. Ben sizden hiçbir zaman umudumu kesmedim. Ufak tefek savunma sorunlarımız var. Ama onları da daha çok çalışarak, daha fazla birlikte oynayarak gidereceğiz. Şimdi gidin, galibiyetin keyfini çıkarın. Ama daha da önemlisi daha iyi olabilmemiz için çalışmayı bırakmayın” diyerek konuşmasını noktaladı.

Misli.com’da Canlı Bahis Perdesi Hangi Maçla Açılıyor?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber