Geri Dön

İnönü'de Wolfsburg maçı 650 TL...

Biletix’ten satılan biletlerin en ucuzunun (açık tribün) 75 lira, en pahalısının (VIP B ve E) ise 650 lira olduğu vurgulandı.

İnönü'de Wolfsburg maçı 650 TL...

İnönüde Wolfsburg maçı 650 TL...
Kasım’daki Şampiyonlar Ligi maçı bilet fiyatlarını yüksek tutan Beşiktaş, 24 Mayıs 2009’daki Galatasaray derbisinde de fiyatı 750 lira olarak açıklamıştı.

F.Bahçe, Chelsea ve Inter maçları-nın biletlerini 350 liraya sattı.

G.Saray-Hamburg maçının biletleri ise 275 lira idi.

DÜNYA ekonomik krizden çıkmanın yollarını ararken, birçok insan da geçim derdinde koşuyor. Kısacası herkes bir koşturmanın içinde. Bu koşuşturmada stres atma yeri kuşkusuz spor sahaları oluyor. Ancak futbol kulüplerinin bazı maçlar için açıkladıkları bilet fiyatları adeta dudak uçuklatıyor.

Bugün ülkemizde asgari ücretin bürüt 666, netinde 527 TL olduğunu düşünürsek, Beşiktaş’ın Wolfsburg takımıyla 3 Kasım Salı günü İstanbul’da oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçının VIP üst tribünün 650 TL olarak açıklanması ortaya ilginç bir tablo çıkardı.

Galatasaray 3. sırada Yani siyah beyazlı takıma aşık bir kişi, asgari ücretle 1 ay çalıştıktan sonra takımının bu kritik maçına gidemeyecek. Siyah beyazlılar ayrıca 24 Mayıs 2009 günü G.Saray ile oynadıkları derbinin bir biletinin fiyatını 750 TL olarak açıklaması taraftarın tepkisini almıştı.

Beşitaş’ın ezeli rakipleri F.Bahçe ve G.Saray rakamları bu kadar yüksek tutmuyor. Sarı lacivertlilerin en yüksek bilet fiyatı 350 TL ile Kadıköy’de oynadıkları Chelsea ile İnter maçları olmuştu. En son oynanan Galatasaray derbisinin biletleri 315 TL’den alıcı buldu.

Galatasaray, Hamburg maçının biletini 275 liradan satmıştı.

Şenol Güneş: "Messi, başka Messi yok"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber