‘Jailson tam bir joker’

Brezilyalı futbolcu, Gazişehir karşısındaki performansıyla tam not aldı. Ersun Yanal, “Uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran bir oyuncu olmamıştı. Tam bir joker ve görev adamı” ifadelerini kullandı

‘Jailson tam bir joker’

Defansif orta saha oyuncusu olmasına karşın stoperdeki sıkıntı nedeniyle sürpriz biçimde savunmanın merkezine kaydırılan Jailson adeta harikalar yaratıyor. Sezonunun ilk resmi maçında sahanın en başarılı isimlerinden biri olmayı başaran Brezilyalı futbolcu için Teknik Direktör Ersun Yanal övgü dolu ifadeler kullandı.
Jailson’un ortaya koyduğu performanstan çok memnun olduğunu aktaran sarı-lacivertli çalıştırıcı, “Uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran bir oyuncu olmamıştı. Jailson’un büyük bir potansiyeli var. Tam bir joker ve görev adamı. Stoperde oynarken heyecan veriyor. Ligin ilk maçında da oldukça önemli müdahaleleri oldu” diye konuştu.

Hep ayakta kaldı
Jailson, Gazişehir Gaziantep maçında girdiği 9 ikili mücadelenin 7 tanesini kazanırken bu alanda yüzde 77.7’lik başarı yakaladı. Başarılı oyuncu ayrıca üzde 94’lük pas isabeti yüzdesi ile göz doldurdu.  Fenerbahçeli taraftarların en çok sevdiği isimlerden biri olan Brezilyalı futbolcu, orta saha oyuncusu olmasına karşın kendisine verilen her görevde formaya duyduğu saygı ve aidiyetle sorumluluğunu yerine getirmeye çalıştığını dile getirdi.

Eşref Hamamcıoğlu: "Ben başkanlığa aday değilim"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber