Geri Dön

Katar heyetinden TFF'ye ziyaret

FIFA 2022 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Katar'ın 2022 Organizasyon Komitesi üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Katar heyetinden TFF'ye ziyaret

TFF'den yapılan açıklamaya göre, TFF Birinci Başkan Vekili Servet Yardımcı, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Alaattin Aykaç, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş'ın ev sahipliği yaptığı inceleme gezisine, Katar Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Hassan Al Thawadi, genel sekreter vekili Nasser Al-Khater, etkinlik direktörü Ghanim Al-Kuwari, Turnuva Planlama ve Operasyon Direktörü Sakis Batsilas ile diğer yetkililer katıldı.

TFF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile sohbet eden heyet üyeleri, Riva'da çalışmalarını sürdüren profesyonel hakemlerle de bir süre görüşerek fotoğraf çektirdi.

Tesislerde onurlarına düzenlenen öğle yemeğine katılan heyet ile TFF'nin uluslararası turnuvalardaki tecrübeleri paylaşıldı.

Toplantının ardından TFF Birinci Başkan Vekili Yardımcı, Hassan Al Thawadi'ye üzerinde ismi yazılı forma verirken, Katar heyeti de Servet Yardımcı ve Fatih Terim'e plaket ve hediye takdiminde bulundu.

Tören sırasında bir konuşma yapan Yardımcı, iki kardeş ülkenin iş birliğinin önemine vurgu yaptı ve gelecekte ortaklıkların artarak sürmesini hedeflediklerini vurguladı.

Al Thawadi ise İstanbul'da kendilerini evde hissettiklerini vurguladığı konuşmasında Türkiye'yle iş birliğini arttırmak için çalışacaklarını belirtti.

Kobe Bryant, helikopter kazası sonrasında hayatını kaybetti!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber