Geri Dön

Kayserispor'da 2 futbolcu kampa katılamayacak

Ligin ikinci yarısına Antalya'da hazırlanacak Kayserispor'da 2 futbolcu kampa katılamayacak.

Kayserispor'da 2 futbolcu kampa katılamayacak

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 19 puanla noktalandıran ve ikinci yarıya daha umutlu bakan Kayserispor, hazırlıklarını Antalya'da gerçekleştirecek. Bugün toplanacak yarından itibaren de idmanlara başlayacak Kayserispor kampında 30 futbolcu bulunacak. A takımda bulunan futbolcuların yanı sıra alt yapıdan 7 futbolcu da kampta olacak. Ancak A takımda bulunan 2 futbolcu kamp çalışmalarına katılamayacak.

Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, yaptığı açıklamada sakatlığı geçmeyen Sakıb Aytaç ile Oğuzhan Berber'in Antalya kamp kadrosuna alınmadığını söyledi.

Orhan Taşçı, "Sezon başından bu yana sakatlığından ötürü takımımızdan ayrı kalan Sakıb Aytaç ve Oğuzhan Berber, Antalya kamp çalışmalarına katılamayacak. Ligin ikinci yarısında takımımıza dahil olmasını beklediğimiz iki futbolcumuzun tedavisine devam edilecek" dedi.

7 takviye

Kayserispor’un bugün başlayacak olan Antalya kampında U-21 takımından 7 futbolcu yer alacak.
Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya'da gerçekleştirecek olan Sarı Kırmızılı takımda, kamp bugün başlıyor. Bugün akşam saatlerinden Antalya Belek Kaya Plazzo Otelde bir araya gelecek ve ilk idmanını yarın gerçekleştirecek Kayserispor kampında 30 futbolcu yeralacak.
Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın onayı neticesinde U-21 takımından Kazım Çelik, Abdullah Gürbüz, Burak Şeftali, Adem Doğan, Hakan Çıtak, Selahattin Seyhun ve Emre Demir, Antalya kampında A takımda birlikte çalışacak.
Kayserispor Sportif Direktörü Erdem Kemaloğlu, "Ligin ikinci yarısı öncesinde Antalya'da kamp çalışmalarına başlıyoruz. İyi bir hazırlık evresi geçirip ikinci yarıda hedeflediğimiz noktaya gelmek istiyoruz. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda idmanlar yarın start alacak. Akhisar maçına kadar Antalya'da çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Salah'ın minyatür kale şanssızlığı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber