Kenan Karaman: "Ciddi bir alternatif olmak istiyorum"

A Milli Takımın, Yunanistan'ı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından gecenin golcülerinden Kenan Karaman açıklamalarda bulundu.

Kenan Karaman: "Ciddi bir alternatif olmak istiyorum"

A Milli Takımın, Yunanistan'ı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından ilk golünü atan Kenan Karaman açıklamalarda bulundu.

"Topa genelde biz hakimdik"
"Öncelikle çok mutluyum. Milli takım için ilk golüm. İnşallah devamı gelir. Hocama da teşekkür ediyorum. Bana şans verdi. Güzel bir galibiyetti. Böyle maçlar sezon sonu zor oluyor. Tempo yüksek olmasa bile topa genelde biz hakimdik. Güzel bir maç çıkardık. Ekip çok mutlu, çok güzel."

Karşılaşmada iyi oynadıklarını dile getiren Karaman, "Fazla tempolu maç olmadı. Topa çoğunlukla biz hakimdik. Güzel bir maç, güzel bir galibiyet oldu. Bunu da ilerideki 3 maça yansıtmak istiyoruz. Her maça hazır çıkıyoruz. Hocanın beni oynatacağını dün öğrendim. Elimden geleni yapmaya çalıştım ve oyunumu golle süsledim. Çok mutluyum." diye konuştu.

Karşılaşmadan önce Burak Yılmaz'ın kendisine, "Gol atacaksın." dediğini aktaran milli futbolcu, "Takımda önemli futbolcular var. Onlardan çok şey öğrenmek istiyorum. Hem Burak hem Cenk ağabeyin arkasında ciddi bir alternatif olmak istiyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hoca şans verdiğinde değerlendirmeye çalışıyorum." ifadelerini kullandı.

Karaman, şu anda Bundesliga'da top koşturduğunu ancak bir gün Türkiye'de futbol oynamak istediğini sözlerine ekledi.

Frank Lampard'tan eski günlerini anımsatan gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber