Lazio, Ömer İmamoğlu'nun peşinde...

İtalya basını, Lazio’nun Trabzonspor altyapısındaki 2002 doğumlu forvet oyuncusu Ömer İmamoğlu’nu istediğini yazdı. Serie A kulübünün 17 yaşındaki yıldızla ciddi anlamda ilgilendiği vurgulandı.

Lazio, Ömer İmamoğlu'nun peşinde...

Celal Umut Eren / Skorer Dış Haberler

İtalya Serie A’nın köklü kulüplerinden Lazio, Trabzonspor’dan Ömer İmamoğlu’nu istiyor. İtalya basınına yansıyan özel haberde, Lazio’nun geleceğe yönelik transfer çalışmaları yapacağı ve bir kadro kuracağı aktarıldı. Bu nedenle birçok ülkede araştırmalar olduğu vurgulandı. Bordo-mavililerin 2002 doğumlu genç oyuncusu Ömer İmamoğlu’nun da İtalyan ekibinin listesinde olduğu belirtildi.

Daha önce Orduspor ve Altınordu gibi takımlarda da oynayan Ömer İmamoğlu’nun forvetteki görüntüsünün beğeni topladığı aktarıldı. Klasik bir 9 numara olarak tanımlanan genç yıldızın, Cengiz Ünder’in Roma’da başarılı olduğu gibi Lazio’da tutunabileceği örneği verildi. Ömer’in Burak Yılmaz’a benzetildiği de yazılırken, yeni bir yıldız olacağı kaydedildi.

1.88 boyunda olan ve 80 kilo ağırlığındaki Ömer İmamoğlu için Lazio’nun ciddi bir transfer çalışması yapacağı savunuldu.

Lazio, Ömer İmamoğlunun peşinde...

Cenk Enver Şahin Başakşehir'de idmanlara çıkacak

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber