Miami sırrı! Babel...

Galatasaray’ın yeni yıldızı Ryan Babel, gelecek sezon başarılı olmak için özel bir programla geliyor. Hollandalı futbolcunun, Miami’de yaptığı çalışmalar dikkat çekiyor.

Miami sırrı! Babel...

Galatasaray’ın yeni yıldızlarından Ryan Babel’in sırrı ortaya çıktı. Resmi Youtube hesabında düzenli olarak paylaşımlarda bulunan Babel, Galatasaray transferi öncesi yaptığı hazırlıkları anlattı. Sarı-kırmızılı takıma hazır gelebilme adına özel bir program uyguladığından bahseden Hollandalı yıldız, antrenmanlarını futbolseverlerle paylaştı.

Sakatlanmama ve formsuzluk yaşamama adına vücudunu güçlü tutmak istediğini ifade eden tecrübeli futbolcu, Miami’de adeta ufak bir kampa girdi. Özel antrenörler eşliğinde hem topla birlikte çalışan hem de fiziksel antrenmanlar yapan Babel, “Vücudumuzu ve performansımızı geliştirmek adına Miami’de özel bir sahada antrenmanlar yapıyoruz” dedi.

Kaslarının her bölgesinin çalıştığı antrenmanın zorlu ama önemli olduğuna vurgu yapan 33 yaşındaki oyuncu, “Kendinize dikkat etmelisiniz. Vücudunuzu en iyi siz bilirsiniz. Bu antrenman normalde hiç kullanmadığınız kaslarınızı uyandırıyor. Günlük olarak o kasları çalıştırırsanız sakatlıktan uzak olmanızı sağlıyor ve sizi daha güçlü yapıyor” ifadelerini kullandı.

Ryan Babel, bu özel programı yaptıran antrenörüne de ‘Foot Doctor’ ismini taktıklarını anlatıyor. Miami’de yaklaşık 1 hafta kendisini kampa alan Babel’in tatil bile yapmadan direkt İstanbul’a gelip Galatasaray için imza attığı görülüyor.

 

 

 

 

 

Misli.com’da Canlı Bahis Perdesi Hangi Maçla Açılıyor?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber