Mustafa Cengiz: Her 20 yılın bir ilki vardır

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takıma moral ziyareti gerçekleştirdi.

Mustafa Cengiz: Her 20 yılın bir ilki vardır

Sarı-kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'ye yaptığı açıklamada, "Hocam ve Abdurrahim Albayrak derbilerin kralıdır." ifadelerini kullandı.

Derbiyle ilgili sözlerine devam eden Mustafa Cengiz, "Bir algı yönetimi yapılıyor. Bir gelenek, 20 yıldır kazanamıyoruz. Her 20 yılın bir birinci yılı, ilki vardır. İlki olmasını diliyoruz. Bizim hedefimiz şampiyonluk. Tek tek bütün maçları kazanarak şampiyonluğa gitmek istiyoruz. Değerli rakibimizi, hak ettiğimiz bir skorla yenerek bu şampiyonluğun taçlandırılmasını isteriz" dedi.

Galatasaray taraftarına bir de mesaj yollayan Mustafa Cengiz "Taraftarımız şundan emin olsun, bizim mücadelemiz, şampiyonluk yürüşüyümüz sonsuna kadar sürecek" şeklinde konuştu.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ise sarı-kırmızılı takımda coşkulu bir hava olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Her sabah idmanda takımla beraberiz. İyi bir hava var. Biraz önce başkan da gördü, coşkulu bir idman oldu. Allah bu coşkumuzu ve havamızı bozmasın. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyon olmamız için de bütün rakiplerimizi yenmek istiyoruz. Güzel bir maç olmasını, dostça geçmesini temenni ediyorum. Maç bittikten sonra el ele kol kola ayrılmayı diliyorum. Bu ilk değil son derbi de olmayacak. Her şeyden önce oradan dostça ve kardeşçe ayrılırsak Türk futboluna en önemli mesajlardan birini veririz."

Yunanistan'daki Türk bayrağına izin verilmedi, kadın sporculara tükürüldü!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber