Koeman Son Dakikada Reyes'i Oyuna Alırsa...

Mbaye Diagne ligin en önemli golcülerinden. Bu seviyelere çıkacağı geçen sezondan belliydi .Ancak Eduok ve Trezeguet kadroda yoksa performansı en az yüzde 50 düşer.

Takım halinde ofansı düşünen bir organizasyonda gerçekten şanslı olduğunu unutmamak gerek.

Koeman 'ın aslında maç öncesi yapması gereken şey basitti. Mücadeleci bir orta saha kuracak,Diagne ve Trezeguet arasındaki pas bağlantısını kesmeyi öngörecek, ofansta da Kasımpaşa sağ kanadı üzerine oynayacaktı.

Fenerbahçe kadrosu yap boz tahtası gibi... Sürekli değişim ve dönüşümler sözkonusu. Bir taktik tahtası olsa sene başından beri üzerinde boş yer kalmamıştır..

Uzun zamandır oynamayan Barış ve Mehmet bir anda kadroda... Mustafa Denizli Kasımpaşa'nın oyun planını hiç bozmuyor oysa...

Fenerbahçe'nin maça Benzia ile başlaması demek orta sahada daha çok top tutmak anlamına gelebilirdi. Olmadı...

Penaltıyı kurtaran Harun forma önemli kurtarışlar yapıyor. Ancak Penaltı oluşumunda Kasımpaşa çok rahat geliyor Fenerbahçe ceza sahasına. Kasımpaşa defansının hücuma nasıl yardıma geldiğini gösteren de bir örnek..

İlk golde Fenerbahçe savunması hareketsiz. Ancak Trezeguet'in gözleri 20 metre geriden Diagne 'nin hareketlenebileceğini görüyor. Savunmanın çok çalışması gerek dersine..

Fenerbahçe hücumda da dağınık. Golün ortasını yapan Valbuena dışında rakibin zayıf taraflarını ortaya çıkaran tek bir oyuncu yok.

Sonrasında yine bir kaç zayıf Fenerbahçe atağı ve Kasımpaşa'nın kendini gösterişleri..

Kasımpaşa yine Diagne ile yine bir kenar topunda golü buluyor. Bilerek oynuyorlar bu işi...

Oysa ki Kasımpaşa; Fenerbahçe orta sahasını sadece ofans oyuncuları ile bile 3 pasta geçebiliyor. Maçın ortalarında Benzia oyunda ,90+1 de Reyes oyunda...

Koeman'ın da işi bir hayli zor şu şartlarda..