Olimpiyat ruhu Adana’da

Koç Spor Fest bahar etabı finali Adana Çukurova Üniversitesi’nde 5 bini aşkın sporcunun katılımıyla yapılırken, Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, “Bugüne kadar sahada 4 milyon, sosyal medyada ise 12 milyondan fazla gence ulaştık” diye konuştu.

Olimpiyat ruhu Adana’da

ERKAN AYRAÇ

Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest’in bahar etabının büyük finali Adana Çukurova Üniversitesi’nde yapılıyor. Sahalara taşıdığı fair-play ve dayanışma ruhu ile rotasındaki 7 şehre olimpiyat havası getiren organizasyonda 26 bin sporcu 57 branşta mücadele ediyor. Koç Spor Fest’te bu yılki büyük finallere ev sahipliği yapan Adana Çukurova Üniversitesi’nde 5 bini aşkın üniversiteli sporcu yarına kadar mücadele edecek.

Koç Spor Fest’in müzik ayağında ise bu yıl da Şebnem Ferah yer aldı. Organizasyona bu yıl eklenen seminerler dizisi KSF Talks kapsamında SEK’in Katkılarıyla ‘Sağlıklı Atıştırmalıklar’ konusunda İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Dilara Koçak, SEK Ürün Geliştirme ve Kalite Güvence Grup Yöneticisi Dr. Elif Belbez ve Çukurova Üniversitesi Mithat Özhan öğrencilerle bir araya geldi. SETUR’un katkılarıyla düzenlenen ‘Eşitlik Sohbetleri’ne ise Metin Uca, Şebnem Bozoklu, Furkan Palalı ve Dilek Çelebi katıldı.

Adeta mini olimpiyat haline gelen organizasyonun gençleri spor, teknoloji, müzik, eğlence ve rekabetle buluşturmaya devam ettiğini vurgulayan Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, “Bugüne kadar 105 festivalde sahada 4 milyon, sosyal medyada ise 12 milyondan fazla gence ulaştık. En önemlisi, 220 binden fazla sporcunun başarısına tanıklık ettik. Koç Spor Fest’in bu başarısının temelinde üniversitelerle kurduğumuz işbirliği var” dedi.

Evren Göz: 'Diagne bizimle eğleniyor'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber