Geri Dön

'Ortamı germek sana yakışmıyor'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım kadınlar finalinden sonra Galatasaray Şube sorumlusu Murat Özyer'in yanına giderek ona "Ortamı germene gerek yok. Niye antrenman saati, küçük salon falan diye twitter'a yazıyorsun" dedi

'Ortamı germek sana yakışmıyor'

SKORER

Özellikle basketbol ve voleyboldaki final karşılaşmalarında sinirli hareketleriyle dikkat çeken Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dün de buna devam etti. 3. çeyrek sonunda hakem hatalarını gerekçe göstererek, Mahmut Uslu ile birlikte Federasyon temsilcilerine yüklendi. 3. çeyrek sonunda Basketbol Federasyonu Kadın Basketbolu'ndan Sorumlu Yöneticisi Julide Sonat ve Genel Sekreter Ali Özsoy'a, hakem yönetiminden memnun olmadıkları gerekçesiyle yanlarına kadar giderek sert tepki gösteren ikili, uzun süre bağırdıktan sonra güçlükle sakinleştirildi. Sonat ile Özsoy'un ise tepkiler karşısında sessiz kaldıkları ve 'biz ne yapalım' ifadesi kullandıkları dikkatlerden kaçmadı.

Özyer'in yanına gitti

Maç sonunda ise önce Galatasaray'lı idareci ve görevlilerin bulunduğu bölümde bir kişiye 'bana mı bakıyorsun, bekle geliyorum' diye bağıran Yıldırım, Galatasaray Şube Koordinatörü Murat Özyer ile ayak üstü kısa bir tartışma yaşadı. Özyer'e, "Seni antrenörlüğünden bu yana takip ediyorum ama twitter'dan küçük salonda oynamak yanlış gibi şeyler yazman doğru değil. Ortamı geriyorsun'' dediği, Özyer'in ise bu süreci iki kulüp olarak daha iyi yönetebilirdik" yanıtını verdiği öğrenildi.

Karaman: "Grupta çok değerli takımlara karşı oynadık

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber