Prandelli'den oruç cevabı!

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Honved maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Prandelli'den oruç cevabı!

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Budapeşte'de Honved'i 2-1 yendikleri hazırlık maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu. İtalyan teknik adam, organize bir takıma karşı mücadele ettiklerini ve karşılaşmanın güzel geçtiğini söyledi.

Yaşadıkları zorlukları yavaş yavaş aşacaklarını belirten Cesare Prandelli, "Bu birinci kampımızdı. Çok çalıştık. Yorgunluk da vardı. Biraz hızımızdan kaybettik. İkinci kampta hızımızı artıracağız" dedi.

ORUÇ CEVABI

Bugün oruç tutan Cesare Prandelli, konuyla ilgili soru üzerine, "Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çalışırken ekibimizden Mert Çetin'i yemeğe çağırdığımda o oruçluydu. Mert'e karşı özür dileyebilmek için benim de oruç tutmam gerekiyordu. Ben de tuttum. Oruç nedeniyle biraz yorgunluk var" diye konuştu.

MANCINI TRİBÜNDE

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini, Honved maçı öncesinde Teknik Direktör Cesare Prandelli ve oyuncularla bir araya geldi. Budapeşte'de Honved ile oynanan hazırlık maçının öncesi eski öğrencileri ve Galatasaray'ın yeni teknik direktör Prandelli ile sohbet eden Roberto Mancini, oğlu Andrea Mancini'nin de formasını giydiği Honved'in Galatasaray ile oynadığı maçı izledi.

La Masia'da harika goller!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber