Geri Dön

Selam vermedi küfrü yedi!

Volkan'ın Arena'da neden kavga ettiği ortaya çıktı. G.saray'ın taraftar gruplarından UltrAsllan'ın genel Koordianatörü duruma açıklık getirdi

Selam vermedi küfrü yedi!

Volkan'ın Arena'da neden kavga ettiği ortaya çıktı. Taraftarlar, Almanya maçı öncesi tribünlere çağırdı. Fenerli kaleci, başını çevirip selam bile vermeyince protesto edildi

G.Saray'ın taraftar gruplarından ultrAslan'ın Genel Koordinatörü Oğuz Altay, Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel'in Arena'da protesto edilmelerine açıklık getirdi. Milli Takım sorumlusu Cüneyt Tanman'ın kendilerinden Emre Belözoğlu konusunda yardım istediğini açıklayan Altay, 'Tanman bize 'Emre olumsuz etkileniyor. Bir çare bulun' dedi. Biz de Emre'yi Kazakistan maçından sonra tribünlere çağırdık' diye konuştu.

ARDA TURAN YANLIŞ YAPTI
ALTAY, 'Volkan'a Almanya maçından önce tezahürat yapıldı, tribünlere çağrıldı. Fakat Volkan bırakın elini sallamayı, başını bile çevirip o taraftara selam vermedi. Taraftarın ona verdiği mesajı cevaplamadı. Seyirci de ona bu tepkiyi gösterdi. Oradaki taraftarların Volkan'ın selamına ihtiyacı yok ama futbolcu da taraftara doğru mesajı vermeli' ifadelerini kullandı.
SARI-Kırmızılı taraftarların Atleticolu Arda Turan'a da kızgın olduğunu açıklayan Altay, 'Arda'nın gitme hakkı var, fakat lig ertelendikten sonra G.Saray'dan ayrılma kararı alması Arda'ya hiç yakışmadı' vurgusu yaptı.

Antrenmanda çok konuşulacak olay!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber