SENEYE DE DENİZLİ

Başkan Yıldırım, “Benimle geldi, benimle gider" dedi. Hocasına destek verdi

SENEYE DE DENİZLİ
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, suskunluğunu Milliyet’e bozdu ve “Denizli’nin arkasında olduğumuzu sürekli söylemek bana zulüm geliyor, ama sonuna kadar onunla yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Yıldırım, görevde olduğu sürece, Denizli’nin de işinin başında olacağını söyledi ve şöyle konuştu:

“Telaş niye ?"

“Bu telaş niye? Fenerbahçe’yi karıştırmak istiyorlar. Puan kaybedilince, iyi futbol olmayınca, elbette üzülürüm, ama bu durumdan hocamız Denizli ve futbolcular el birliği ile çıkar. Ben yenilgilerden, puan kayıplarından sonra hiçbir şey söylemedim. Varsa söylediğimi iddia eden, erkekse gelsin. İstikrar için, her gün hocamızın arkasındayız demek zorunda değiliz. Samandıra’da yönetim kurulunun odası var. İstedik mi gider otururuz. Hocamız Denizli de bize her zaman gelin diyor. Başkanın, yöneticilerin, futbolcularla, teknik direktörle diyaloğunun iyi olması lazım. Buna mecburuz. Geçen hafta Samandıra’ya gittim, kimseler duymadı. Yine gideceğiz, biz de düşüncemizi söyleyeceğiz. Denizli dikkate alır almaz, onun bileceği bir iş."

“Zamanla düzelecek"

Başkan, “Denizli’nin üstüne bu kadar gitmenin anlamı yok" derken, ne hoca, ne de futbolcu aradıklarını ifade etti. Yıldırım şu şekilde devam etti:
“İyi günde de, kötü günde de beraberiz. Hep hoca suçlu olmaz ki. Bu bir ekip işidir. Takım daha yerine oturmamış, bu doğru. Zamanla her şey düzelecek. Hoca, olaya yumuşak baktıysa, bu da onun bileceği bir şey. Yanlış varsa, hep birlikte içeride çözeceğiz. Mukavelesinin sonuna kadar burada kalacak. Benimle beraber geldi, benimle beraber gidecek."

“Hata yapmam"

Yıldırım, “Geçmişteki gibi hata yapmam" deyip, düşüncelerini Mustafa Denizli’ye aktaracağını belirtti. Başkan “Ders alır mı almaz mı bilmem. Zamanında Fatih Terim için ne yazıldıysa yine aynıları yazılıyor. Tenkit etmek ile karalamayı ayırmak lazım" dedi. Yıldırım, şöyle noktaladı:
“Hoca, yanlışa el koyacaktır. Adamın huzurunu bozmanın gereği yok. Doğruyu futbolcular ile birlikte bulur. Denizli’yi idam etmek anlamsız. Şahısların sözleri bizi bağlamaz. Bir daha bu konuda konuşmam ama baktım olmuyor, çıkar canlı yayına, açıklarım kimlerin ne yaptığını,ne yazdığını."

Samandıra’da hesap günü!

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Mustafa Denizli, medyaya bugün randevu verip, “Meydanı boş bulanlarla hesaplaşacağım" dedi. Denizli, Samandıra’da 13.00’te düzenleyeceği basın toplantısında, Adana beraberliği sonrası yoğunlaşan eleştirilere yanıt verecek.

Ağır idman

Fenerbahçe dün yaptığı iki çalışmayla Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Mustafa Denizli sabahki idmanda, 45 dakika dayanıklılık çalışması yaptırdı. Sarı - Lacivertliler daha sonra da taktik antrenmanda ter döktüler. Bu arada Rüştü ve Ali Güneş salonda çalıştılar. Yusuf ise Johnson’un müdahalesiyle sakatlık geçirdi. Celil, Serkan ve Revivo idmana katılmadı. Oyuncular akşamki çalışmaya kadar Samandıra’da kampta kaldılar.

Uslu’dan göz dağı

FENERBAHÇE Asbaşkanı Mahmut Uslu, futbolculara göz dağı verdi ve Mustafa Denizli’nin yanında olduklarını söyledi. Aziz Yıldırım’ın, Fenerbahçe’nin patronu olduğunu hatırlatan Uslu, “Denizli’nin işvereniyiz. Çalışanımızı sorguya çekme hakkımız var" dedi. Mahmut Uslu, “Oyuncularımız çok konuşursa, tutar kulaklarından atarız. Saygısızlık kabul edemeyiz. Ancak hocasıyla karşılıklı konuşursa, saygı gösteririz" diye konuştu.

Revivo iddiası

FENERBAHÇE’NİN İsralli oyuncusu Revivo’nun, takımı Adanaspor deplasmanındayken, Romanya’ya giderek bir gece kulübünde eğlendiği iddia edildi. Fenerlist’in üyesi olan Metin Sipahioğlu, yöneticilere, cezalı olan Revivo’nun, Romanya’da bir kumarhaneye gittiği yolunda şikayette bulundu. İsrailli yıldız ise sakatlığının tedavisi için Samandıra’da kaldığını belirtti.


Ronaldo ve Buffon'dan Arnavut çocuklara sürpriz

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber