Serkan Balcı'ya eşek şakası

Ünlü futbolcuyu bunalıma soktular!

Serkan Balcı'ya eşek şakası


Trabzonspor'un orta sahadaki dinamosu Serkan Balcı'nın, babasıyla ilgili yapılan "eşek şakası" bordo mavili futbolcuyu bunalıma soktu.

Maraton'un haberine göre; Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan Serkan Balcı'nın babasının öldüğü anons edilirken, cami imamı da Balcı'nın babası için sela okudu. Haberi alan Serkan bunalıma girerken, bir süre sonra olayın "şaka" olduğu ortaya çıktı ve genç futbolcu ile ailesi rahat bir nefes aldı.

Bir vatandaşın, selayı okuyan cami imamına şaka yaptığı öğrenilirken, yapılan bu "eşek şakası" Balcı ailesinin tepkisini çekti.

"SERKAN BABASINI HEMEN ARADI VE KONUŞUNCA RAHATLADI"

Trabzonsporlu futbolcu Serkan Balcı’nın Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan babasının öldüğüne dair anons yapıldığı ve sala okunduğu, gerçek olmayan bu olayı duyan milli futbolcunun anlık bir şok yaşadığı belirtildi.
Trabzonspor Kulübü Menajeri Caner Çuvalcıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Serkan Balcı’nın bugün idman sonrası babasının öldüğü yönünde bir haber alması üzerine hemen babasını telefonla aradığını belirterek, "Babasıyla konuşunca rahatladı. Anlık bir olay yaşandı ve bitti" dedi.
Çuvalcıoğlu, Serkan’ın bu olaydan etkilenmediğini ifade ederek, "Serkan, babasıyla da uzun süre sohbet etti ve şu anda morali gayet iyi" diye konuştu.
Trabzonlu olan Nazilli Müftüsü Halit Sezgin de AA muhabirine, bir süre önce atandığı ilçede bu tür olayların daha önce de birkaç kez yaşandığını duyduğunu belirterek, şunları söyledi:
"Olayı araştırıyoruz. Öğrendiğimize göre Serkan’ın babası, çocuklarının kendisini epey bir süredir aramaması üzerine bir yakınını yollayarak merkezdeki Koca Camisi’nde şaka yollu böyle bir anons yaptırmış. Doğruluğunu henüz teyit etmedik."

Felipe Melo İstanbul'da

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber