Şölen sürüyor

40. Balkan Şampiyonası’nın 3. gün müsabakaları dailgi ile izlenirken, Kemer Golf & Country Club’da bu kez yıldız kategorisinde Türk Milli Takımı kupayı kaldırdı

Şölen sürüyor

Birbirinden önemli organizasyona ev sahipliği yapan ve bu kez de kapılarını 40. Balkan Binicilik Şampiyonası için sporseverlere açan Kemer Golf & Country Club’da müsabakaların üçüncü günü de ilgiyle izlendi.
Organizasyonda bugün Children / Yıldız, Young / Genç-yetişkin, Amazon / Bayanlar Takım yarışması ve Genç Atlar finali yapıldı. Emre Eratıcı, Ahmet Berk Başeğmez, Necmi Eren ve Emir Koçak’tan oluşan Yıldız Türk takımı, iki parkuru toplamda ceza puanı almadan tamamlayarak şampiyonayı ilk sırada tamamladı. Yıldızlarda ferdi olarak da ilk üç sırayı Türk yıldız binicileri aldı.
Günün 2. yarışması genç-yetişkin biniciler arasında yapıldı. Bu kategoride ise Yusuf Cem Kayacan 2., Kaan Karagülle ise üçüncülüğü elde etti. Günün sonunda ise 125 cm amazon-bayan biniciler takım ve ferdi yarışmaları düzenlendi. Türkiye, bir puan farkla Yunanistan’ın ardından takım olarak 2. oldu. Organizasyonda bugün ferdi Balkan Şampiyonları belli olacak.

Kupa yıldızların

Önceki gün ustalar kotegorisinde zirveye çıktığımız organizasyonda dünü de boş geçmedik. Yıldızlar kategorisinde yarışan milli takımımız rakiplerini geride bırakarak mutlu sona ulaştı.

Kulüpler Birliği'nden yayıncı kuruluş açıklaması!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber