Geri Dön

Son dakika | Mesut Özil'den Fenerbahçe açıklaması!

Her transfer döneminde Fenerbahçe ile adı geçen ve Fenerbahçeliliği ile bilinen dünya yıldızı Mesut Özil yayıncı kuruluşa önemli açıklamalarda bulundu.

Arsenal'in 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Mesut Özil,  yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile ilgili hakkında çıkan transfer iddialarını da cevap veren dünya yıldızı gelecek konusunda heyecanlı olduğunu söyledi. 

''Arteta oyuncuları anlayabilir''
Arteta’nın hikayesi biraz farklı. Futbolu bırakalı çok zaman olmadı bu nedenle oyuncuları anlayabilir. Oynanan oyundan zevk alma konusunda Arteta başarılı birisi. Sezon başında çok puan kaybı yaşadık. Bunların telafisini umuyoruz. Bu seneki hedefimiz ligi ilk 4 içerisinde biritmek olmalı. Bir oyun kurucuyum ve bu pozisyonda oynamayı seviyorum. Taktikleri belirleyen kişi antrenördür. Takımların bir defansif ve iki ofansif orta saha ile oynadığını görüyorum. Zaman zaman biz de bunu yapıyoruz.

Fenerbahçe'ye transfer iddiaları...
Buradaki bu sene ve seneye de devam edecek kontratımdan çok memnunum. Şimdiden geleceğin ne getireceğini söylemek doğru olmaz. Gelecek konusunda ben de heyecanlıyım ama neler olacağını bilemiyorum.

Son dakika | Mesut Özilden Fenerbahçe açıklaması

Son dakika | Mesut Özilden Fenerbahçe açıklaması

Nihat Özdemir: "Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber