Şota Arveladze sert çıktı

Trabzonspor’un hocası, kulüp dergisindeki yazısında, hakem hatalarından şikayetçi olarak, “Herkesin gözü önünde liderlik şansımız elimizden alındı. Biz sahnelenmek istenen oyunun parçası olmayacağız” ifadelerini kullandı.

Şota Arveladze sert çıktı

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, hakem hataları nedeniyle ligdeki hedeflerden uzaklaştıklarını savundu.

Kulüp dergisindeki yazısında geride kalan 7 haftayı değerlendiren Gürcü hoca, “Herkesin gözü önünde liderlik şansımızın elimizden alındığı, sonrasında daha da aşağıya çekildiğimizi, hepimiz ileri ve geri oynatmaya gerek kalmadan çıplak gözle gördük. Geçmişte yaşanan onca emek hebasının artarak devam etmesini, Trabzonspor camiasının kanıksamasını beklemek, yanmakta olan fitili görememektir” yorumunu yaptı.

Trabzonspor’un daha iyi yerlere geleceğine vurgu yapan Şota şöyle devam etti:

“Belli ki bu durum birilerini oldukça rahatsız ediyor ve kartopu çığa dönüşmeden durdurulmaya çalışılıyor ancak biz sahnelenmek istenilen oyunun parçası olmayacağız. Kendimiz olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda ilerlemeye engel teşkil ettiğimiz düşüncesi oluştuğu takdirde, fedakarlıktan kaçmayacağımızın da bilinmesi, görevimize huzurlu bir şekilde devam etmemizi sağlayacaktır. Hayattan isteyeceğim en son şey burada kazandığım sevgi ve saygıyı kaybetmek olacaktır.”

İbrahimovic tepkisiz kaldı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber