Sporun Oscar gecesi

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni bu akşam Volkswagen Arena’da yapılacak.

Sporun Oscar gecesi

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni bu akşam Volkswagen Arena’da yapılacak. 2017 yılının en iyilerini kürsüye çıkaracak olan dünya spor tarihinin en uzun soluklu anketinin 64. buluşması yine nefesleri kesecek.

Yılın Sporcusu, Yılın Antrenörü, Yılın Spor Adamı, Yılın Futbolcusu, Yılın Takımı, Yılın Çıkış Yapan Sporcusu, Yılın Paralimpik Sporcusu-Takımı ve Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu’nun açıklanacağı bu ihtişamlı gecede dizi ve sinema ödüllerinden alışkın olduğumuz kırmızı halı görüntülerini bu kez sporcular ve spor adamları verecek. Törende yine Milliyet Büyük Ödülü de sahibini bulacak.

Spor, siyaset, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katılacağı törene teknik adamlar, tüm federasyon ve kulüp başkanları, futbolcular, hemen hemen her branşın yıldız sporcuları ve 2017’ye damgasını vuran takımlar renk katacak. Yine televizyonların vazgeçilmez ekran yüzleri, önde gelen dizilerin oyuncu ve ekipleri de uzun süre hafızalardan silinmeyecek gecede boy gösterecek.

Törende sporculara, sporseverlere ve yeni gazetecilere yıllarca ışık tutmuş olan önemli şahsiyetler de anılarak onur ödülüne layık görülecekler. Bu ödülleri alacak kişiler spor ve medya dünyasının ileri gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından seçilecek.

Sporun Oscar’ı olarak anılan Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri saat 19.30’dan itibaren TV8 ekranlarından yayımlanacak. Yine 18.30’dan itibaren kırmızı halı röportajları da canlı ekranlara gelecek.

Vedat Muriç'ten ilk maçında 2 gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber