Geri Dön

Süper Kupa finali 31 Temmuz'da

Lig şampiyonu Fenerbahçe ile kupa şampiyonu Beşiktaş'ı karşı karşıya getirecek TFF Süper Kupası'nın tarihi ve oynanacağı şehir belli oldu

Süper Kupa finali 31 Temmuz'da

Futbolda, Spor Toto Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş’ın karşılaşacağı TFF Süper Kupa maçı 31 Temmuz Pazar günü oynanacak.

TFF’den alınan bilgiye göre, bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek TFF Süper Kupa maçının oynanacağı yer ve saat daha sonra açıklanacak.

SÜPER KUPA FİNALİ ERZURUM'DA OYNANACAK

Süper Kupa finaline ev sahipliği yapacak ili Başbakan açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da düzenlediği seçim mitinginde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 31 Temmuz'da oynanacak Süper Kupa finalinin bu şehirde yapılacağını açıkladı.

GAP'ın merkezinin Şanlıurfa, KOP'un merkezinin Konya, DAP'ın merkezinin ise Erzurum olacağını bu konuda karar aldıklarını anlatan Erdoğan, ayrıca Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki süper kupa finalinin 31 Temmuz günü Erzurum'da oynanacağını bildirdi. Başbakan Erdoğan, Erzurum'da Dünya Kış Oyunları için yaptırılan tesislerde önümüzdeki yıllarda şampiyonaların yapılacağını da sözlerine ekledi.

Antrenmanda çok konuşulacak olay!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber