TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı: "milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye Basketbol Federasyonu olarak Kurban Bayramı’na, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun destekleriyle başlattığımız ‘Haydi Sahaya’ projesinin gururu ile giriyoruz. Bu projeyle eşsiz güzelliklere sahip olan Türkiye’mizin 81 iline basketbolu götürecek; yapacağımız sahalarda sporun, kardeşliğin ve umudun tohumlarını ekeceğiz.

Kurban Bayramı’nda ayrıca; 22-30 Eylül tarihlerinde İspanya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında A Milli Kadın Takımımız, 25 Ağustos Cumartesi ve 26 Ağustos Pazar günleri Rusya ile ikili temas maçları oynayacak. Cumartesi günü seyircilerimizin Sinan Erdem Spor Salonu’nda takip edebileceği karşılaşmada, İstanbullu basketbolseverlerin Dünya Şampiyonası’nda yer alacak olan Ay-yıldızlılarımızı en iyi şekilde destekleyeceğine inanıyorum.

Tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlarken, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum" denildi.

Aykut Kocaman: "Özgüveni sağlamak adına ciddi bir adım"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber