Terry'e eşek şakası!..

Chelseali futbolcu John Terry antrenman sonrası iki taraftarın kurduğu tuzağı son anda farketti...

İki imza avcısı Chelseali futbolcudan Wayne Bridge'ten özür dilediğini yazmasını istedi. Tecrübeli yıldız uzatılan kağıda "Wayne'e en iyi dileklerimle" diye yazıp imzaladı.

TERRY'E İMZA TUZAĞI
John Terry antrenman sonrası imza avcılarının kurduğu tuzağa düşmedi. İngiliz Milli Takımı'ndan arkadaşı Wayne Bridge'in eski sevgilisi Vanessa Perroncel ile yaşadığı yasak aşk nedeniyle Manchester City'li futbolcuyla arası açılan Terry, idman sonrası imza dağıtmaya başladı. Oyunculardan imza alıp bunu internette satan iki imza avcısı, Terry'ye "Wayne'e, 'Senden özür dilerim' yazar mısınız?" dedi. Terry bunun üzerine "Kime?" diye sordu.

'BENİ SAYIYOR MUSUNUZ'
Bu anları kamerayla görüntüleyen ikili, "Önce 'Wayne' sonra da 'Özür dilerim' yazın" diye tekrarladı. Bunun üzerine işletildiğini anlayan Terry, "Lanet herifler beni sarıyor musunuz?" dedi ve uzatılan kağıda sadece "Wayne'e en iyi dileklerimle" diye yazdı. Manchester Cityli Wayne Bridge'in geçen hafta seromonide elini sıkmadığı John Terry'nin uzattığı zeytin dalına ne tepki vereceği merak ediliyor.

Ronaldo ve Buffon'dan Arnavut çocuklara sürpriz

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber