TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'nın annesi toprağa verildi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Servet Yardımcı'nın 85 yaşında vefat eden annesi Sayinur Yardımcı memleketi Rize'de toprağa verildi.

TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'nın annesi toprağa verildi

Sahil Camii'nde öğle vakti kılınan cenaze namazı öncesi TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, ağabeyi eski Milli Savunma Bakan Yardımcısı Hasan Kemal Yardımcı ve kardeşi Şaban Yardımcı ile birlikte taziyeleri kabul etti. Cenaze namazına Rize Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Metin Kalkavan, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş,Çaykur Rizespor Teknik direktörü Hikmet Karaman, Galatasaraylı eski yönetici Abdurrahim Albayrak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Vekili Halim Mete ile spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Cenaze namazı öncesi TFF başkan Vekili Servet Yardımcı, Şenol Güneş ve Hikmet Karaman bir süre sohbet etti.

Kılınan cenaze namazının ardından TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı annesinin tabutuna cenaze aracına kadar omuz verdi. Sayinur Yardımcı'nın cenazesi Bağdatlı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında defnedildi.

Isla'nın eşi Gala Caldirola, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber