Geri Dön

Trabzonspor yıldız golcüye kavuşuyor!

Teknik Direktör değişikliğine giden Fulham’da, Berbatov’un ocak ayında takımdan ayrılmayı kafasına koyduğu, Trabzonspor’un en güçlü aday olduğu bildirildi .

Trabzonspor yıldız golcüye kavuşuyor!

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

İngiliz ekibi Fulham'da gerçekleşen teknik direktör değişikliğinin Trabzonspor'u da etkileyebileceği iddia edildi. Premier Lig ekibinde geçtiğimiz günlerde Martin Jol'un görevine son verilmesinin ardından takımın başına Rene Meulensteen getirilmişti. Bu değişikliğin, takımın yıldız forveti Dimitar Berbatov'u transfer etmek isteyen bordo mavililerin ekmeğine yağ sürdüğü öne sürüldü.

Bu fikrin temelinde takımda değişmesi muhtemel dengeler yatıyor. Eski hoca Martin Jol'un Fulham akademi heyeti tarafından, genç oyunculara yeteri kadar şans vermemekle ve takımı Berbatov gibi 30 yaş üstü oyunculara bel bağlayacak şekilde oluşturmakla suçlandığı belirtiliyor.
Trabzonspor'a gidebilir

Yeni hoca ise Meulensteen ise göreve gelir gelmez ocak ayında yapılması gereken değişikliklerden dem vurdu. Bunun yanında akademinin taleplerini de göz önünde bulundurmak zorunda kalacak Hollandalı çalıştırıcının yaş ortalamasını aşağı çekeceği belirtiliyor.

Sport Direct News, Fulham kulübü içinden ismini gizli tuttuğu bir kaynağa dayandırdığı haberinde 'Berbatov kulüpteki geleceğini gözden geçiriyor. Bulgar futbolcu ocakta ayrılmayı düşünüyor" ifadelerini kullandı ve oyuncunun Trabzonspor'a gidebileceğini aktardı.

Eriksen yeni takımı Inter'i böyle avlamıştı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber