Tüm gözler Skrtel’de

Savunma hattına mutlaka takviye yapmak isteyen Fenerbahçe’de gözler bir kez daha Martin Skrtel’e çevrildi. Ersun Yanal’ın da beğenip güvendiği Slovak yıldız şu anda hazır beklerken, sarı-lacivertli formayla devam etmeyi istiyor.

Tüm gözler Skrtel’de

CELAL UMUT EREN

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları planlı bir şekilde devam ediyor. Tek tek eksik bölgeleri doldurmaya çalışan sarı-lacivertlilerde, sıra savunma hattına geldi. Stopere en az bir transfer isteyen Fenerbahçe, hazırlıklarını yapıyor. 

Bu doğrultuda da Martin Skrtel ismi bir kez daha gündemde yer alıyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ın beğenip güvendiği oyunculardan biri olan Skrtel de kulübünde kalmaya sıcak bakıyor. Şu ana kadar görüşmeler yapsa da herhangi bir kulüple anlaşma yapmayan Slovak yıldız, gelecek haftadan itibaren nihai kararını verecek.

Ersun Yanal’la daha önce birçok kez görüşen ve olumlu bir noktada buluşan 34 yaşındaki stoper, sarı-lacivertli yönetimle de anlaşma zemini arıyor. Hem maaş hem de sözleşme süresi konusunda bazı terslikler olsa da Skrtel ve ailesi, İstanbul’da kalmak istiyor.

Şu anda yeni bir kulüp için acele etmeyen ve son ana kadar Fenerbahçe’de kalma imkanlarını zorlayacak Slovak yıldız, diğer teklifleri de göz önünde tutmaya devam ediyor. 3 yıldır Fenerbahçe forması giyen, taraftarı ve kulübü seven Skrtel, yeni bir yer yerine kendi kulübünde kalma ihtimalini daha mantıklı buluyor.

Yanal’ın da kendisine onay vermesi nedeniyle hoşnut olan deneyimli yıldız, Kadıköy’e geri dönüş yolu arıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç başta olmak üzere yöneticiler ve Damien Comolli’nin de takdir ettiği isimlerden olan tecrübeli oyuncu için sözleşme süresi ile maaş konusunda ortak bir yol bulunmaya çalışılıyor.

Sosyal medya detayı
Sarı-lacivertli kulüple sözleşmesi sona eren Martin Skrtel, buna karşın sosyal medyada herhangi bir değişiklik yapmadı. Halen daha Fenerbahçe formalı fotoğrafını tutan Slovak yıldız, bilgi kısmında yer alan ‘Fenerbahçe’nin futbolcusu’ yazısını da kaldırmadı.

Ailesi istiyor

Martin Skrtel’in Fenerbahçe’de kalması yönünde en büyük destek ailesinden geliyor. 34 yaşındaki stoperin hem eşi hem de çocuğu İstanbul’da yaşamak istiyor. 3 yıldır belirli bir düzen kuran Skrtel ailesi, aynı şekilde devam etmeyi düşünüyor. 

Deneyimli yıldız, oğlunun eğitiminin aksamaması için de İstanbul’daki yaşamlarını sürdürmenin avantajlı olacağını ifade ediyor.

Jose Mourinho'nun duygusal anları!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber