Üç günlük aktivite Marmara Forum’da başlıyor: Euroleague FanZone

Türk hava yolları Avrupa Ligi Heyecanını diri tutmak isteyen kullanıcılar için adres : Marmara Forum.

Üç günlük aktivite Marmara Forum’da başlıyor: Euroleague FanZone

Üç gün sürecek Fanzone etkinliği bir konser, 3x3 turnuva ve radyo Dj’leri ile Final Four heyecanını yaşayan binlerce taraftara eğlenceli bir üç gün sunmayı vaat ediyor. 19 – 21 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum’da gerçekleştirilecek olan etkinliğin programı açıklandı.

Kral grubu, resmi radyo Euroleague ile resmi radyo sponsorluğu anlaşması imzaladı. Efsaneler, yükselen yıldızlar, taraftarlar ve ponpon kızlar her sene olduğu gibi bu sene de Fanzone’da yerini alacaklar, bunların yanı sıra Kral Grubunun en iyi Dj’leri eğlencenin arka planındaki müziği belirleyecek.

Her Sene olduğu gibi Adidas 3x3 turnuvaları olacak ve basketbol yeteneklerini göstermek isteyen herkes takım olarak kayıt yaptırabilecek. fanzone@euroleague.net adresinden turnuvaya başvuru mümkün. Arkadaşlarınızı toplayın ve yeteneklerinizi ispatlayın.

Bu yılki FanZone deneyiminde 2010 Eurovision şarkı yarışmasında ikinci sıraya yerleşen MaNga var. 20 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00’de sahne alacak grup, Türk Basketbol severlerin yabancı olmadığı bir isim.

Etkinlik takvimine aşağıdaki link’ten erişmek mümkün;

http://www.euroleague.net/final-four/istanbul-2017/fanzone

Alexis Sanchez'den müthiş gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber