Uluç'dan Yıldırım'a ağır sözler

İnternetspor sitesinin haberine göre, NTV'deki 90 Dakika programında konuşan Hıncal Uluç, Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında inanılmaz sözler sarfetti


Uluç, Fenerbahçe'nin başarısının ve başarısızlığının tamamının sorumlusu olarak Aziz Yıldırım'ı gösterdiği konuşmasında özetle şunları söyledi:

Sezon ortasında ben Fenerbahçe'nin bir stopere, bir orta saha adamına bir de forvete ihtiyacı olduğunu söylediğimde, eksikleri hatırlatığımda kötü adam oldum. Bugün bu dediğimiz adamlar alınsaydı Fenerbahçe Moskova'da final oynayacaktı.

ŞEREFSİZ ALÇAK DEDİLER

Tüm bu söylemlerimizin yerine gidip Selçuk'un, Deniz'in, Kemal'in olduğu bölgeye, Maldonado diye bir adam getirdiler. Bunu eleştirince de resmi internet sitelerinde "Şerefsiz alçak" dediler. Yahu tamam ben şerefsiz haysiyetsiz alçak bir adamım.. Ama bir dinleyin yahu bu adam ne diyor diye bir dinleyin..

AZİZ YILDIRIM'IN HAKKINI DA VERİYORUM

Ben Aziz Yıldırım'ı eleştiriyorum.. Ama Aziz Yıldırım'ın hakkını da veriyorum. Kurumsal anlamda inanılması güç işler yaptı. "Şehircilik planına ters olur, asla yapılamaz" denilen Saraçoğlu'nu yaptı. Müthiş isimler etirdi. Para kazandırdı kulübe.. Statlardaki bedavacıları ayyaşları dışarı attı. Fenerium'u kurdu ki, taraftar oradan eşek yüküyle alışveriş yapıyor.. Bunlar çok güzel işler..

AZİZ YILDIRIM TEK ADAM, TEK PATRON


Ancak Aziz Yıldırım tek adam, tek patron.. Soyunma odasına inip takım kurmaktan haz alıyor. Mustafa Denizli'ye "Takımı sen mi şampiyon yaptın" diyebiliyor. Gelen bütün transferlerden, alınan başarılardan ve başarısızlıklardan Aziz Yıldırım sorumludur.

BEN KONUŞMAYAYIM SİZ SALDIRIN

Fenerbahçe, Galatasaray'ın patır patır döküldüğü bu yıl şampiyon olamamışsa bunun hesabını Aziz Yıldırım vermeledir. Fenerbahçe'de yönetim Kurulu yoktur. Aziz Yıldırım etrafına bazı isimler almış, "Ben konuşmayayım siz saldırın" diyerek hedef gösteriyor. Yanındaki adamlar da gösterilen hedeflere küfür ve tehditler savuruyor.."

Lewandowski'den kalite gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber