"Umarım her şey bitmiş olur"

Hollanda Milli Takımı kampına katılan Galatasaray’ın yıldız ismi Wesley Sneijder, Türkiye’de yaşanan terör olaylarının son bulması dileğinde bulundu.

"Umarım her şey bitmiş olur"

Hollanda Milli Takımı kampına katılan Galatasaray’ın yıldız ismi Wesley Sneijder, Türkiye’de yaşanan terör olaylarının son bulması dileğinde bulundu, “İstanbul’a döndüğümde umarım her şey bitmiş olur” dedi.

Zor zamanlardan geçildiğini belirten Sneijder, “Devam etmemiz lazım ama bu bazen yaşananların zorlu olduğunu da ortadan kaldırmıyor. Hayata devam etmek zorundasın, kendini kilitleyemezsin. İstanbul’a döndüğümde umarım her şey bitmiş olur” diye konuştu.

Hollanda’da olmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Sneijder, ertelenen Fenerbahçe derbisine ilişkin değerlendirmede bulunan sarı-kırmızılı futbolcu, “Maçla ilgili fazla saldırı tehdidi vardı. Bu da maçın oynanıp oynanmayacağına yönelik spekülasyonlara neden oldu. Önce oynayacağımız kararı alındı. Maç günü ise karşılaşmanın seyircisiz yapılacağı söylendi. Herkes üzgündü ama oynamak zorundaydık. İki saat kala ise erteleme kararı alındı” ifadesini kullandı.

Denayer’in kötü şansı

Belçika’da havalimanı ve metroya yapılan bombalı saldırıların ardından akıllara Jason Denayer geldi. Milli takım kampı için Brüksel’de bulunan Denayer, 10 gün içinde arka arkaya 3 terör olayıyla burun buruna geldi.

Genç yıldız, ilk olarak geçen hafta pazar günü Ankara’da Gençlerbirliği ile yaptıkları maç sonrası meydana gelen patlamayı yaşadı. Hemen 1 hafta sonra Taksim’de yaşanan patlamanın ardından derbinin ihbar alması sebebiyle sahaya çıkamadı. Türkiye’den ayrılıp Belçika’ya ulusal formayı giymek için giden Denayer, ilk kamp gününde bombalı saldırıyla güne başladı.

Real Madrid Club Brugge için vitesi yükseltti!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber