Uşak'ta ilginç hoca değişimi

Basketbol Ligi’ndeki ilk sezonunda play-off oynayan Uşak Sportif’te antrenör Ozan Bulkaz, şaşırtırıcı bir kararla yardımcısı Mehmet Kabaran’ı başa geçirdi, kendisinin yardımcı antrenör olacağını söyledi.

Uşak'ta ilginç  hoca değişimi

Uşak Sportif’te tarihi bir değişim yaşandı. Basketbol salonlarında belki de ilk kez görülen bir karar ile Uşak Sportif’i Birinci Lig’e taşıyan, ardından da ligdeki ilk sezonunda play-off oynatarak, Avrupa Kupaları’na sokan antrenör Ozan Bulkaz, görevi yardımcısı Mehmet Kabaran’a devretti.

Yönetim ile bir görüşme yaparak, yardımcılığını yapan Mehmet Kabaran’ın önünün açık olduğunu ve ona bir fırsat vermek için antrenörlüğü ona bırakacağını belirten Bulkaz’ın, “Ben de yardımcısı olarak teknik ekipte bulunacağım” ifadelerini kullandı, ve yönetimi de ikna etti. İstenmesi durumunda gelecek sezon yeniden antrenör olabileceğini ancak Kabaran’a güvendiğini belirten Burkaz, “Kendisinin önünü açmak için böyle bir karar aldım. Bütün bilgi birikimi ve tecrübelerimle Mehmet Kabaran’ın ve takımın başarısı için teknik ekipte görev yapacağım” diye konuştu.

Lewandowski'den kalite gol!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber