Vatandaş istedi, Erdoğan maçı izledi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün geldiği memleketi Rize’de kalabalık arasından seslenen vatandaş tarafından Çaykur Rizespor-Kasımpaşa maçına davet edildi.

Vatandaş istedi, Erdoğan maçı izledi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün geldiği memleketi Rize’de kalabalık arasından seslenen vatandaş tarafından Çaykur Rizespor-Kasımpaşa maçına davet edildi. Erdoğan bu çağrıya, “Aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık. Bir yanda memleketim Rize, diğer yanda büyüdüğüm Kasımpaşa. Akşam maçı izleyeceğim” şeklinde yanıt verdi.

Erdoğan, karşılaşma için stada geldiğinde sevgi gösterileriyle karşılandı. Maç başlamadan soyunma odalarını ziyaret eden ve sporculara başarılar dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, protokol tribünündeki yerini alarak karşılaşmayı izledi.

Erdoğan’a Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı ve Kasımpaşa Başkanı Hasan Hilmi Öksüz eşlik etti.

Vatandaş istedi, Erdoğan maçı izledi

Raul'un takımı yine kazanamadı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber